top of page

16.03.2020

ALLU Finland Oy ja Sautec AS sõlmisid 16. märtsil turustuslepingu ja seega Sautec on ALLU pere ametlik liige, kes edaspidi hoolitseb ALLU tootevaliku müügi ja järelteenuste eest Eestis.

Hea meel on esindada ühte tuntud loodushoiu ja jäätmekäitlusega seotud kaubamärki – ALLU on tuntud oma pika kogemuse, uuenduslikkuse ja vastupidavuse poolest.

Palun võta ühendust meie meeskonnaga ja tule tutvu ALLU tootevalikuga.

Uudised ja sündmused

18.03.2020

Hea klient

Kahjuks on olukord nii Eestis kui ka maailmas lühikese aja jooksul täiesti ettenägematult muutunud. Kuid oleme üksteise suhtes hoolivad ja püüame ajada võimalikult palju oma tegevuses ära digitaalselt.

Tänase päeva seisuga jätkavad kõik Epiroc teeninduskeskused tööd, et toetada igati teie tegevusi. Samas oleme natuke muutnud oma töökorraldust ja eelistame tavapäraseid elektroonilisi suhtluskanaleid.

Keerulistest aegadest hoolimata vaatame lootusrikkalt tulevikku ja proovime eriolukorras olla võimalikult paindlikud. Kui teil on küsimusi või muresid, siis palun võtke kindlasti ühendust telefoni või e-posti teel.

28.10.2019

Sautec AS on registreerinud eksponendiks Maamessile Tartu Messikeskuses. Aprillis toimuma pidanud Maamess lükkus edasi seoses maailmas leviva koroonaviirusega.

Sautec AS stendi asukoht: VP-140

Jälgige infot Maamessi kodulehel www.maamess.ee

09.02.2021

Tere tulemast Epiroc maailma! Tutvuge veebilahendusega, mis pakub interaktiivset virtuaalset elamust klientide rakendustest ja nendega seotud võimalustest.

Ava virtuaalne maailm: https://www.epiroc.com/en-ee/world-of-epiroc

#worldofepiroc #Epiroc6thSense #Zeroemission #Electrification

15.02.2021

Tutvustame telemaatikasüsteemi HATCON hüdrovasaratele ja trummelfreesidele. Selle tootesideseadme teenusega saab jälgida lisaseadme asukohta ja töötunde. Pilvepõhine veebikeskkond My Epiroc saadab kasutajale teavitusi hoolduse vajadusest, koostab tegevuste loendi ja annab suurepärase ülevaate kogu seadmepargist. HATCON on loodud, et aidata klientidel suurendada efektiivsust ja ohutust.

Loe lähemalt: https://www.epiroc.com/en-ee/products/excavator-attachments/hatcon

#EpirocAttachmentTools #HATCON #YourToolsConnected

16.02.2021

Epiroc Estonia Facebook lehekülg

Märkige meie värske Facebooki lehekülg meeldivaks ning kuulete esimesena meie toodetest, teenustest ja tegemistest.

Külasta Facebooki: https://www.facebook.com/Epiroc-Estonia-100314992096660

01.01.2022

Epiroc ja Sautec osalevad 21.-23. aprillil 2022 Maamessil Tartu Messikeskuses.

Esitleme jätkusuutlikke, kvaliteetseid ja vastupidavaid seadmeid nii kaevandustele, infrastruktuuri- ja metsatööstustele kui ka maaparandusele ja põllumajandusehitusele. Lisaks Epiroci rikkalikule tootevalikule esindame ka Doppstadt puidu- ja jäätmekäitlusmasinaid, ALLU ja FAE hüdraulilisi lisaseadmeid ning pakume metsamasinate lisaseadmeid ja varuosasid.

Sautec AS stendi asukoht: VP-140. Meeldivate kohtumisteni!

www.maamess.ee

01.08.2022

Olete oodatud esimesele rasketehnika messile ja konverentsile Balti riikides - HEMA 2022.

Tulge tutvuma Sautec ja Epiroc tootevalikuga. Kohapeal saab oma silmaga näha näiteks 7-tonnist hüdrovasarat, kive purustavat hakkurkoppa ning isegi kaevandusmasina akupanka ja laadimisjaama. Lisaks elektrifitseerimislahendusele on võimalus tutvuda kaevanduse automaatikasüsteemiga ja läbi teleekraani kiigata kaugel eemal töötavale automatiseeritud allmaakaevandusele.

Kohtumiseni HEMA messil 15.-16. septembril kell 10:00-17:00. Asukoht: Uus hipodroom Saue vallas, Tuula külas.

Messile on sissepääs kõigile tasuta, vajalik on ainult etteregistreerimine internetis. Konverentsile on sissepääs tasuline, vajalik on veebis registreerimine.

Lisateavet rasketehnika messi ja mäekonverentsi kohta: www.hemafair.ee

01.01.2023

Epiroc ja Sautec osalevad 20.-22. aprillil 2023 Maamessil Tartu Messikeskuses.

Esitleme jätkusuutlikke, kvaliteetseid ja vastupidavaid seadmeid nii kaevandustele, infrastruktuuri- ja metsatööstustele kui ka maaparandusele ja põllumajandusehitusele. Lisaks Epiroci rikkalikule tootevalikule esindame ka Doppstadt puidu- ja jäätmekäitlusmasinaid, ALLU ja FAE hüdraulilisi lisaseadmeid ning pakume metsamasinate lisaseadmeid ja varuosasid.

Sautec AS stendi asukoht: VP-66. Meeldivate kohtumisteni, ootame Teid!

www.maamess.ee

18.06.2023

Palju õnne meile aastapäevaks! 🎂🥳
Epiroc ettevõte ajalugu sai alguse 1873. aastal, kui ettevõte, toonase nimega Atlas, asutati Rootsis Stockholmis. Epiroc ja Atlas Copco ühine ajalugu on kuni 18. juunini 2018, kui Atlas Copco aktsiad jaotati ja Epiroc'ist sai iseseisev börsiettevõte. Seega 18. juunil sai Epiroc täpselt 5. aasta vanuseks, kuid meie juured ulatuvad 150 aasta kaugusele. Palju õnne, Epiroc & Atlas Copco – see on meie kõigi jaoks oluline verstapost! Aitäh klientidele ja töötajatele suurepäraste aastate eest!

Jälgi meie tegemisi: https://fb.watch/

29.01.2024

Epiroc Estonia ja Sautec osalevad 18.-20. aprillil 2024 Maamessil Tartu Messikeskuses.

Nagu varasematel aastatel, siis ka seekord tutvustame jätkusuutlikke, kvaliteetseid ja vastupidavaid seadmeid nii kaevandustele, infrastruktuuri- ja metsatööstustele kui ka maaparandusele ja põllumajandusehitusele. Lisaks Epiroci tootevalikule, on kohapeal uudistamiseks ALLU ja FAE hüdraulilised lisaseadmed ning lisavarustus ja varuosad metsamasinatele. Esindame ka Doppstadti, kes valmistab puidu- ja jäätmekäitlusmasinaid.

Sautec AS stendi asukoht: VP-66. Kohtumisteni!

www.maamess.ee

04.03.2024

Olete oodatud rasketehnika messile ja mäekonverentsile HEMA 2024.

Palun tulge kindlasti tutvuma Sautec ja Epiroc tootevalikuga. Toome kohapeale mitmetonnised hüdrovasarad, kive purustavad ja materjali sõeluvad hakkurkopad ning maapinda kaevandavad ja võsa lõikavad freesid. Võib olla ootavad külastajaid ka üllatused.

Kohtumiseni HEMA messil 22.-23. mail kell 10:00-17:00 Saue vallas, Tuula külas, uue hipodroomi ümbruses. Kõigile on messile on sissepääs tasuta, ainulkt vajalik on ainult etteregistreerimine internetis. Konverentsile on sissepääs tasuline, vajalik on veebis registreerimine.

Lisateavet rasketehnika messi ja mäekonverentsi kohta: www.hemafair.ee

Päringud:

Sautec AS

Tule 10 

76505 Saue

Üldinfo:                              

+372 670 9 670 , info.sautec@epiroc.com

+372 52 34 664 , magnus.magedi@epiroc.com

Metsatehnika :                    

+372 50 25 565 , mati.luur@epiroc.com

Ehitus- ja spetsiaaltehnika:

+372 55 42 326 , erki.pajundi@epiroc.com

Hooldus:

+372 50 99 107 , elmar.viitamees@epiroc.com

 

bottom of page